Logo

KURUM PROFİLİ

2002 Yılında İnşaat Sektöründe faaliyetine başlayan GEN-KA İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. taahhüt sekteöründe hizmet vermek için kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olmayı ilke edinmiştir.

Firmamız başta konut, iş merkezi, okul, hastane, üniversite üstyapı ve altyapı işleri olmak üzere taahhüt sektöründe hizmet vermektedir.

Tasarım ve uygulama konusundaki uzman ekibiyle profesyonel bir kadrolaşma sergileyen firmamız, geçmişinde alt yüklenicilikten gelip bir çok projeye imza atmıştır. Hedeflerimiz doğrultusunda alt yüklenici deneyim ve bilgilerimizi, Ana yüklenici olarak da Özel ve çeşitli Kamu Kurumlarına projeler üreterek sergilemekteyiz.

Hedefimiz, bu büyük sektörde amaçlarımız doğrultusunda kaliteden asla ödün vermeden, sürekli kalite, kontrollü büyüme, anlayışla güvenli projeler için çalışmak, çok yönlü projelerin tek çatı altından yönetilebilmek, zaman odaklı çalışma, insana saygı ve değer inancının bilincinde ülke ekonomisine katma değer yaratıp katkıda bulunmaktır.

Bu amaç ve çalışmalarımızla birlikte hedefimiz Sektörün en büyükleri arasında adımızı markalaştırarak, güvenli yarınlar inşa edebilmektir.

Saygılarımızla