Logo

KURUMSAL

2002 yılında İnşaat Sektöründe faaliyetine başlayan GEN-KA İNŞAAT, GENEŞ Ailesi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olmayı ilke edinmiştir.

Tasarım ve uygulama konusundaki uzman ekibiyle profesyonel bir kadrolaşma sergileyen firmamız, geçmişinde alt yüklenicilikten gelip birçok projeye imza atmıştır. Hedeflerimiz doğrultusunda alt yüklenici deneyim ve bilgilerimizi, Ana Yüklenici olarak da özel ve çeşitli kamu kuruluşlarına projeler üreterek sergilemekteyiz.

Hedefimiz, bu büyük sektörde amaçlarımız doğrultusunda kaliteden asla ödün vermeden, sürekli kalite, kontrollü büyüme anlayışıyla güvenli projeler için çalışmak, çok yönlü projelerin tek çatı altında yönetebilmek, zaman odaklı çalışma, insana saygı ve değer inancının bilincinde Ülke ekonomisine katma değer yaratıp katkıda bulunmaktır.
Bu amaç ve çalışmalarımızla birlikte hedefimiz sektörün en büyükleri arasında adımızı markalaştırarak, güvenli yarınlar inşa edebilmektir…

SAYGILARIMIZLA…